Hizmetlerimiz

Oludeniz Horse Riding Fethiye At Turu

www.oludenizhorseriding.com

Türkiye'nin en güzel köşelerinden biri olan Fethiye, tarih öncesinde olduğu gibi günümüzde de yerli yabancı bir çok ziyaretçinin ilgisini çekmektedir. Sakin, dinlendirici doğası, Ege ile Akdenizi birleştiren konumu ve en eski uygarlıkların izleri ile Fethiye bir çok turun günlük düzenlenebildiği bir merkez olarak ün yapmıştır. Fethiye'de öne çıkan turlar arasında, günübirlik tekne turları hiç şüphe yok ki ilk sırada yer almaktadır. İrili ufaklı bir çok koy ve adaya ev sahipliği eden Fethiye körfezi, tekne turları için doğal olarak ideal rotalar oluşturmuştur. Deniz, kum ve güneş üçlüsüne, çam ormanlarının çevrelediği koy ve adalarda merhaba demek için, sizleri de günübirlik yelkenli tekne turlarımıza bekliyoruz.Oludeniz Horse Riding Fethiye At Turu

Diğer Hizmetlerimiz

*12 Adalar Tekne Turu *Fethiye'den Alternatif Ölüdeniz Tekne Turu*

*Fethiye Koylar*Özel Tekne Turu*

*Paraşut Turu*

*Evliklik, Özel Günler, Doğum Günü Organizasyonları*

*Mehtap Turu* Gün Batımı Turları*

*Fethiye Göcek Körfez Turu*

*Fethiye Balık Turu*

*Kızılada Fethiye Körfez Turu*

ÖludenizHorseRiding Fethiye Tourism

Açık Büfe

Sıcak Soğuk İçecekler Teknemizde kalite standartı olarak en yüksekte bulunan malzemeler ile hazırlanmaktadır. Dilerseniz tura dahil olarak, dilerseniz porsiyon olarak temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Kahve, Çay, Taze Portakal, Taze Limonata, Redbull, Powerade, Çay, Neskafe, Bitki Çayları içebilirsiniz. Ayrıca teknemizde Soğuk ve Normal Su, Soda gibi tur sırasında ihtiyacınız olacak içecekleride alabilirsiniz.

Kararsız mı kaldınız ?

Menümüzü isteyin. Kararınızı verin.10+ Saat

Tur Süreleri

7 Gün

Açığız

100000+

Mutlu Müşteri

Since 1991www.oludenizhorseriding.com

Oludeniz Horse Riding Fethiye At Turu

Tekne Turlarımız

Masmavi sular, hiç görülmemiş koylar ve ormanlar sizleri bekliyor. Siz de yıllardır gidilen tekne turlarından sıkıldıysanız, yeni yerler, yeni rotalar keşfetmek istiyorsanız Fethiye'den Alternatif Ölüdeniz Turu tam size göre. Fethiye yat limanından saat 09,30 ' da hareket eden teknemiz, siz değerli misafirlerimize unutulmaz bir yelkenli tekne yolculuğuyla maceraya vaad ediyor. Fethiye körfezinden çıkıp Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi yönünde ilerlerken, önceden katıldığınız hiç bir turda göremediğiniz, Dalyan Koyu, İblis Feneri, Karacaören Koyu tüm doğallığı ile sizlere unutulmaz bir göz ziyafeti sunacak. 4 durağı olan turumuzun mola yerleri sırasıyla Develi Plajı, Kelebekler Vadisi, Soğuksu, Gemiler Adası ve Akvaryum Koyu' dur. Gün içerisinde Kaptan’ın hava durumu ve yoğunluğa göre mola süreleri ve yerlerinde değişiklik yapabileceği, Fethiye'nin ilk ve tek Ölüdeniz turuna katılıp bu yeni macerayı siz de yaşayabilirsiniz. Fethiye Alternatif Ölüdeniz Tekne Turu, sabah saat 09:30' da başlayıp, akşam 19:00' da sona ermektedir. Fethiye'den Alternatif Ölüdeniz Tekne Turu fiyatlarımıza gidiş - dönüş otel servisi ve açık büfe öğle yemeği dahildir. Alkollü, alkolsüz tüm içeceklerinizi uygun fiyatlarla, teknemizin barından temin edebilirsiniz. Fethiye çıkışlı tekne turlarımız hakkında detaylı bilgi, fiyat ve rezervasyon için telefon, mail ve mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.OludenizHorseRiding Fethiye Tourism

Diğer Hizmetlerimiz

*Apart ve Pansiyon Kiralama *Özel Tekne Turu*

*Binicilik Eğitimi*

*Rafting Turları*

*Jeep Safari Turları*

*Dalış Turları*

*Çiftlikte Canlı Muzik Eğlenceleri*

*Ve Daha Fazlası!*

OludenizHorseRiding Fethiye Tourism

Özel Günleriniz De Yanınızdayız.

Düğün ve nişan gibi özel günlerinizde veya toplantı ve seminer gibi önemli günlerinizde siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti vermek üzere yanınızdayız. Siz de bu özel günü, Fethiye'nin eşsiz gün batımı ve mehtap manzarasında, yelkenli teknemizde yaşamak isteriseniz OludenizHorseRiding Ekibi olarak sizleri bekliyoruz.OludenizHorseRiding Fethiye Tourism

Teknede Düğün

Bu teknede düğün kalbimin tek sahibine, ömürlük yârime, gönül eşime… Siz de böyle düşünenlerden misiniz? O halde size daha ne lazım. Bu düşünceniz sizin “farklı bir düğün” hayal ettiğinizin kanıtıdır. Tek yapmanız gereken artık teknede düğün paketlerimizi inceledikten ve birinde karar kıldıktan sonra mutluluğuna mutluluk katan çiftlerimiz’den olacaksınız. Peki ya siz… Böyle bir çiftseniz bende tekne düğünü’ne “EVET” demeliyim diyenler için hazırladığımız tur programı siz ve misafirlerinize hayal edemeyecekleri bir gün yaşatacaktır. Her şey dahil düğün paketi fiyatları bütçenizi çok fazla zorlamayacaktır.

Teknede Nişan Daveti

Teknede Nişan daveti yapmak sanıldığının aksine o kadar da zor ve pahalı olan bir şey değil. Orijinal bir tarzı olan çiftlerin seçimini eşsiz kılabilmek için elimizden gelen tüm kaynakları kullanmaktayız. Organizasyon tamamen alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup, Teknelerimiz de bulunan ses sistemiyle tekne düğünü daha eğlenceli bir hal almaktadır. İsteğe göre Canlı müzik, Oryantal, Lazer gösterisi ve Havai fişek atışları gibi etkinliklerde yapılabilmektedir.

Nikah Sonrası Eğlence

Kişi sayınız kaç olursa olsun, Her kişi sayısına uygun tekne ve yatlarımız da, Nikah sonrası eğlence davetlerinizi Yemekli – Yemeksiz veya Kokteyl ikramlar eşliğinde doyasıya eğlenerek kutlayabilirsiniz. Nikah sonrası eğlencelerine özel hazırladığımız tur programı, Davetlilerinize keyifli saatler yaşatacak.

Fotoğraf Ve Video Çekimleri

Yatta doğum günü sürpriz partisi için fotoğraf ve video çekimi hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Fotoğraf ve video hizmetimizi ek bir ücretle satın alarak, sürpriz doğum günü partisini ölümsüz hatıralarınızın en müstesna köşesine ekleyebilirsiniz. Dilerseniz drone ile havadan görüntü veya fotoğraf çekimleri de yapılabilmektedir.